Afyonkarahisar Özel Hastaneleri

AFYONKARAHİSAR’DAKİ ÖZEL HASTANELER

Afyonkarahisar İlinde Bulunan Özel Hastane ve Poliklinikler aşağıda verilmiştir.

Aşağıda verilen bilgiler doğrultusunda Afyonkarahisar Özel Hastanelerinden Randevu Alabilirsiniz.

Özel Afyon Fuar Hastanesi

Telefon: 0 (272) 223-4444
Adres: Yenice Mah. Fuar Alanı
Web Sitesi: www.fuarhastanesi.com

Özel Afyon Fuar Hastanesi; Cildiye, Dahiliye, İntaniye, Gastroenteroloji, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Psikiyatri, Kardiyoloji, Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon, Göz, Çocuk Cerrahisi, Göğüs Hastalıkları, Genel Cerrahi, Üroloji, Kadın Hastalıkları ve Doğum, Ortopedi ve Travmatoloji, Kalp ve Damar Cerrahisi, KBB, Nöroşirurji, Biyokimya, Radyoloji, Patoloji, Sitogenetik, Moleküler Genetik, Yoğun Bakım ve Acil branşlarında hizmet vermektedir. 2000 yılına hizmete giren hastanede 6 ameliyathane, 100 yatak ve 200 üzerinde çalışan bulunmaktadır.

Özel Afyon Park Hastanesi

Telefon: 0 (272) 213-8787
Faks: 0 (272) 213-9344
Adres: Afyon-İzmir Karayolu 2. Km, Afyonkarahisar
Web Sitesi: www.parkhospital.com.tr

Özel Afyon Park Hastanesi; Cildiye, Dahiliye, İntaniye, Gastroenteroloji, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Psikiyatri, Kardiyoloji, Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon, Göz, Çocuk Cerrahisi, Göğüs Hastalıkları, Genel Cerrahi, Üroloji, Kadın Hastalıkları ve Doğum, Ortopedi ve Travmatoloji, Kalp ve Damar Cerrahisi, KBB, Nöroşirurji, Plastik Rekonstruktif ve Estetik Cerrahi, Nükleer Tıp, Biyokimya, Patoloji, Mikrobiyoloji, Radyoloji, Tıbbi Onkoloji, Hemodiyaliz, Yoğun Bakım ve Acil branşlarında hizmet vermektedir. 09 Haziran 2006 yılında hizmet vermeye başlayan hastanede 40 hekim, 300 personel bulunmaktadır.

Özel Telek Kadın Hastalıkları ve

Doğum Hastanesi
Telefon: 0 (272) 212-1050
Adres: Dervişpaşa Mahallesi Abdullah Göbeloğlu Caddesi No: 10
Web Sitesi: www.afyontupbebek.com

Özel Telek Kadın Hastalıkları ve Doğum Hastanesi; İntaniye, Üroloji, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Kadın Hastalıkları ve Doğum, Biyokimya, Radyoloji, Mikrobiyoloji, Patoloji, Tıbbi Genetik, Sitogenetik, Moleküler Genetik, Tüp Bebek, Yeni Doğan Yoğun Bakım, Yoğun Bakım ve Acil branşlarında hizmet vermektedir. 4 katlı, butik bir hastane olan Özel Telek Kadın Hastalıkları ve Doğum Hastanesi, 2 ameliyathane, 1 erişkin ve 1 pediatri yoğun bakım ünitesine sahiptir.

Özel Umut Polikliniği

Telefon: 0 (272) 213-7429
Adres: Alparslan Türkeş Bulvarı Türkiz Apartmanı No: 18
Web Sitesi: www.umutsaglik.com

Özel Umut Polikliniği; 7/24 hizmet vermektedir. Poliklinikte sunulan hizmetler, sizin polikliniğe gidememeniz durumunda evinizde de verilmektedir. Özel Umut Polikliniği uzman hekim hizmeti, eve hemşire ve sağlık memuru gönderimi, mobile röntgen, pansuman, lağman, mobil E.K.G, serum takılması, tansiyon ve enjeksiyon takibi ile laboratuvar alanlarında hizmet vermektedir.

Tags: , , , ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.