Avcılar Murat Kölük Devlet Hastanesi

Hastane: Avcılar Murat Kölük Devlet Hastanesi

Adres: Üniversite Mahallesi Yeni Yuvam Sokak No: 4  Avcılar / İstanbul

Randevu Telefonu: 182 ( Merkezi Hastane Randevu Sistemi )

Telefon: 0212 412 90 00

Fax: 0212 412 90 00

Web Sitesi: http://avcilardh.saglik.gov.tr

E-mail: avcilardh@cekmecekhb.gov.tr

Harita:

Online Laboratuvar Sonuçları:                            

           [reklam1]

Doktor Çalışma Listesi:                                    Online Randevu:              

                  

Avcılar Murat Kölük Devlet Hastanesi Tarihçesi

Avcılar Murat Kölük Devlet Hastanesi 01.12.2008 tarihinde  Başbakan Recep Tayyip ERDOĞAN tarafından Bakırköy Dr. Sadi Konuk Eğitim ve Araştırma Hastanesi ek binası olarak hizmete açılmıştır.Hastane 1872.4m² arsa alanı üzerinde, toplam kapalı alanı 30.501 m² dir. 100 yatak kapasiteli hastanede yatan hasta üniteleri dışında Acil Servis, Genel Yoğun Bakım,Poliklinikler ve Evde Bakım Hizmetleri ve Kan Transfüzyon Merkezi birimleri ile hizmet vermektedir. Hasta odaları 1 yataklı, 2 yataklı ve 3 yataklı olup, odalarda tv,banyo,refakatçi koltuğu,buzdolabı,giysi dolabı ve hemşire çağrı sistemi bulunmaktadır.

Hastane bünyesinde Dahiliye, Nöroloji, Ortopedi, Göz, Kulak Burun Boğaz, Psikiyatri, Üroloji, Kadın Hastalıkları ve Doğum, Cildiye, Genel Cerrahi, Anestezi, Çocuk Hastalıkları, Diyetisyen, Diş Ünitesi Ve Sağlık Kurulu olmak üzere 15 branşta poliklinik hizmeti vermektedir. Hastane Acil Servisi 15 yataklı olup acil hastalara 24 saat kesintisiz hizmet vermektedir. Hastanede 4 salonlu Ameliyathane, 9 yataklı Genel Yoğun Bakım Ünitesi de faaliyet göstermektedir. Bu şekliyle hastanede günlük ortalama 2000 hasta muayenesi yapılmaktadır.
Avcılar Murat Kölük Devlet Hastanesi, Sağlık Bakanlığı’nın oluru ile Bakırköy Dr. Sadi Konuk Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nden ayrılarak, B Sınıfı Devlet Hastanesi statüsünde bağımsız olarak hizmet vermeye başlamıştır.

Recent search terms:

  • murat kölük devlet hastanesi randevu (20)
  • avcılar murat kölük devlet hastanesi (14)

Tags: , , , , , , , , , ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.