Bursa Özel Hastane ve Poliklinikleri

Bursa Özel Hastane ve Poliklinikleri

BURSA’DAKİ ÖZEL HASTANELER

Bursa İlinde Bulunan Özel Hastane ve Poliklinikler

Özel Medice İnegöl Hastanesi

Telefon: 0 (224) 711-0121
Adres: Süleymaniye Mahallesi, İstiklal Caddesi No: 189, İnegöl/Bursa
Web Sitesi: www.medicehastanesi.com

Özel Medice İnegöl Hastanesi; Kadın Hastalıkları ve Doğum, Beslenme ve Diyetetik, Nöroloji, Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon, Göz, Göğüs Hastalıkları, KBB, Nöroşirurji, Kardiyoloji, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Ortopedi ve Travmatoloji, Üroloji, Genel Cerrahi, Mikrobiyoloji, Radyoloji, Biyokimya, Yoğun Bakım ve Acil branşlarında sağlık hizmeti vermektedir. 5 katlı binasında 50 yatak kapasitesi bulunan Özel Medice İnegöl Hastanesi, 5.000 m2 alan üzerinde kuruludur.

Özel Cihangir Hastanesi

Telefon: 0 (224) 777-0070
Faks: 0 (224) 777-0088
Adres: Süleymaniye Mahallesi, 6 Eylül Caddesi No: 20, İnegöl/Bursa
Web Sitesi: www.ozelcihangirhastanesi.com

Özel Cihangir Hastanesi; Ortopedi ve Travmatoloji, Dahiliye, Nöroşirurji, KBB, Üroloji, Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon, Nöroloji, Göz, Genel Cerrahi, Beslenme ve Diyetetik, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Kardiyoloji, Anestezi ve Reanimasyon, Kadın Hastalıkları ve Doğum, Yeni Doğan Yoğun Bakım, Biyokimya, Radyoloji, Yoğun Bakım ve Acil branşlarında hizmet vermektedir. 2013 yılında hizmet vermeye başlayan hastanede, 21 hekim sağlık hizmeti sağlamaktadır.

Özel Acıbadem Bursa Hastanesi

Telefon: 0 (224) 270-4444
Adres: Fatih Sultan Mehmet Bulvarı, Sümer Sokak No: 1, 16110 Nilüfer/Bursa
Web Sitesi: www.acibadem.com.tr

Özel Acıbadem Bursa Hastanesi;

Radyasyon Onkolojisi, Üroloji, Genel Cerrahi, Kalp ve Damar Cerrahisi, Organ Nakli, Tıbbi Onkoloji ve Acil branşlarında sağlık hizmeti vermektedir. Hastanede onkoloji hizmetinin yanısıra, karaciğer ve böbrek nakillerinin yapıldığı Organ Nakli Merkezi yer almaktadır. 30.000 m2’lik kapalı alan içerisinde kurulu olan hastanede 10 ameliyathane, 67 yoğun bakım yatağı ve 1 doğumhane bulunmaktadır.

Özel Medicabil Hastanesi

Telefon: 0 (224) 241-5533
Adres: Mudanya Yolu Fethiye Mahallesi, Küre Sokak No: 1, Nilüfer/Bursa
Web Sitesi: www.medikabil.com

Özel Medicabil Hastanesi; Nöroşirurji, Cildiye, Nöroloji, Beslenme ve Diyetetik, Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon, Dahiliye, Genel Cerrahi, Kardiyoloji, İntaniye, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, KBB, Kadın Hastalıkları ve Doğum, Anesteziyoloji ve Reanimasyon, Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi, Göz, Göğüs Hastalıkları, Ortopedi ve Travmatoloji, Üroloji, Göğüs Cerrahisi, Yeni Doğan Yoğun Bakım, Mikrobiyoloji, Biyokimya, Radyoloji, Yoğun Bakım ve Acil branşlarında hizmet vermektedir. Hastane bünyesinde Op.Dr. ve Uzm.Dr olmak üzere 49 personel sağlık hizmeti vermektedir.

Özel Rentıp Hastanesi

Telefon: 0 (224) 249-7700
Adres: Fethiye Mahallesi Dr. Mehmet Oktay Sokak No: 8, Nilüfer/Bursa
Web Sitesi: www.rentip.com

Özel Rentıp Hastanesi; Gastroenteroloji, Nöroşirurji, Dahiliye, Cildiye, Ortopedi ve Travmatoloji, Deri ve Zührevi Hastalıklar, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Göz, Göğüs Hastalıkları, Nöroloji, Kadın Hastalıkları ve Doğum, KBB, Kalp ve Damar Cerrahisi, Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi, Kardiyoloji, Üroloji, Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon, Radyoloji, Mikrobiyoloji, Biyokimya, Yoğun Bakım ve Acil branşlarında hizmet vermektedir. Hastane 1996 yılında hemodiyaliz merkezi olarak kurulup, 2008 yılında yeni bir kararla inşaatına başlanarak, 2012 yılında Özel Rentıp Hastanesi olarak faaliyete geçmiştir. Hastanenin 37 hasta odası, 13 yoğun bakım yatağı olmak üzere toplamda 50 yatak kapasitesi bulunmaktadır. Ayrıca 4 adet ameliyathanesi mevcuttur.

Özel Bursa Anadolu Hastanesi

Telefon: 0 (224) 451-0909
Adres: Beşevler Mahallesi, Acar Sokak, İzmir Yolu No: 105, Nilüfer/Bursa
Web Sitesi: www.bursaanadoluhastanesi.com

Özel Bursa Anadolu Hastanesi; Deri ve Zührevi Hastalıklar, Nöroloji, Cildiye, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Dahiliye, Kardiyoloji, Göğüs Hastalıkları, Genel Cerrahi, Kadın Hastalıkları ve Doğum, Göz, Üroloji, KBB, Ortopedi ve Travmatoloji, Anestesi ve Reanimasyon, Ağız ve Diş Sağlığı, Beslenme ve Diyetetik, Kalp ve Damar Cerrahisi, Nöroşirurji, Yeni Doğan Yoğun Bakım, Radyoloji, Biyokimya, Sitogenetik, Moleküler Genetik, Yoğun Bakım ve Acil branşlarında sağlık hizmeti vermektedir. Hastane 33 hekimiyle birlikte, hastalara gerekli sağlık hizmetlerini sunmaktadır.

Özel Esentepe Hastanesi

Telefon: 0 (224) 249-9888/249-7007
Adres: Esentepe Mahallesi, Mudanya Yolu Caddesi No: 169, Nilüfer/Bursa
Web Sitesi: www.esentepehastanesi.com.tr

Özel Esentepe Hastanesi; KBB, Deri ve Zührevi Hastalıklar, Nöroloji, Dahiliye, Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Göğüs Hastalıkları, Göz, Genel Cerrahi, Kardiyoloji, Nöroşirurji, Ortopedi ve Travmatoloji, Plastik ve Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi, Yeni Doğan Yoğun Bakım, Radyoloji, Biyokimya, Yoğun Bakım ve Acil branşlarında hizmet vermektedir.

Özel Bahar Hastanesi

Telefon: 444-4464
Adres: Çırpan, Kıbrıs Şehitleri Caddesi No: 179, 16050 Osmangazi/Bursa

Özel Bahar Hastanesi; Cildiye, Dahiliye, Nöroşirurji, KBB, Gastroenteroloji, Nöroloji, Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi, Ortopedi ve Travmatoloji, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon, Kalp ve Damar Cerrahisi, Kardiyoloji, Göğüs Hastalıkları, Kadın Hastalıkları ve Doğum, Üroloji, Yeni Doğan Yoğun Bakım, Radyoloji, Mikrobiyoloji, Biyokimya, Yoğun Bakım ve Acil branşlarında hizmet vermektedir. Hastane 12.000 m2 alanda kurulmuştur ve 6 katlı bir binada hizmet vermektedir.

Özel Doruk Bursa Hastanesi

Telefon: 0 (224) 444-0455
Faks: 0 (224) 233-9562
Adres: Zübeyde Hanım Caddesi No: 5, Çekirge/Bursa
Web Sitesi: www.doruktip.com

Özel Doruk Bursa Hastanesi; Cildiye, Dahiliye, İntaniye, Nöroloji, Nöroşirurji, KBB, Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi, Kadın Hastalıkları ve Doğum, Kardiyoloji, Çocuk Cerrahisi, Genel Cerrahi, Göz, Üroloji, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Deri ve Zührevi Hastalıklar, Yeni Doğan Yoğun Bakım, Sitogenetik, Moleküler Genetik, Radyoloji, Mikrobiyoloji, Yoğun Bakım ve Acil branşlarında hizmet vermektedir. 2006 yılında modern hastane özelliğine kavuşa Özel Doruk Bursa Hastanesi 55 yatak, 16 yataklı yeni doğan yoğun bakım ünitesi, 4 ameliyathane ve 6 yataklı erişkin ve kardiyolojik yoğun bakım ünitelerine sahiptir. Ayrıca hastane bünyesinde 6 kadın hastalıkları ve doğum uzmanı, 12 çocuk sağlığı ve hastalıkları uzmanı bulunmaktadır.

Universal Bursa Hastanesi

Telefon: 0 (224) 220-1040
Adres: Fevzi Çakmak Caddesi No: 55, Osmangazi/Bursa
Web Sitesi: www.uhg.com.tr

Universal Bursa Hastanesi; 1984 yılında hizmete başlayarak Bursa’nın ilk özel hastanesi ünvanını almıştır. Günümüzde hastane bünyesinde 13 branşta 20’nin üzerinde hekim hizmet vermektedir. Toplamda ise 200’e yakın sağlık personeli bulunmaktadır. 3.770 m2 kapalı alana kurulu hastanede, 48 hasta yatağı kapasitesi bulunmaktadır. Hastanenin 3 ameliyathanesi ve 2 doğumhanesi mevcuttur.

Bursa Özel Hayat Hastanesi

Telefon: 0 (224) 225-0850
Adres: Özel Hayat Hastanesi, İnönü Caddesi No: 51, Osmangazi/Bursa
Web Sitesi: www.ozelhayathastanesi.com.tr

Bursa Özel Hayat Hastanesi; Cildiye, Dahiliye, Nöroloji, Gastroenteroloji, Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon, Genel Cerrahi, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Deri ve Zührevi Hastalıklar, Göz, Üroloji, Göğüs Hastalıkları, Kadın Hastalıkları ve Doğum, KBB, Ortopedi ve Travmatoloji, Yeni Doğan Yoğun Bakım, Biyokimya, Mikrobiyoloji, Radyoloji, Yoğun Bakım ve Acil branşlarında hizmet vermektedir. Ayrıca Ağız ve Diş Sağlığı, Akupunktur, Anestezi ve Bakteriyoloji gibi sağlık hizmetleri de hastane bünyesinde bulunmaktadır.

Medical Park Bursa Hastanesi

Telefon: 0 (224) 270-6000
Adres: Haşim İşcan Mahallesi, Fomara Meydanı No: 1, Osmangazi/Bursa
Web Sitesi: www.medicalpark.com.tr

Medical Park Bursa Hastanesi; Beyin ve Sinir Cerrahisi, Plastik Cerrahi, Kadın Hastalıkları ve Doğum, Göz, KBB, Genel Cerrahi, Ortopedi ve Travmatoloji bölümlerinde yaptıkları ameliyatlar ile, Avrupa standartlarında sonuçlar elde etmiş başarılı bir hastanedir. Hastane bünyesinde 23 kemoterapi koltuğunun bulunduğu ve yatarak tedavinin mümkün olduğu, Tıbbi Onkoloji bölümü bulunmaktadır.

Özel Aritmi Osmangazi Hastanesi

Telefon: 0 8224) 270-0500
Adres: Ulubatlı Hasan Bulvarı No: 46, Osmangazi/Bursa
Web Sitesi: www.osmangazi.com.tr

Özel Aritmi Osmangazi Hastanesi; Deri ve Zührevi Hastalıklar, Nöroloji, Psikiyatri, Genel Cerrahi, Üroloji, Ortopedi ve Travmatoloji, Nöroşirurji, KBB, Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi, Kadın Hastalıkları ve Doğum, Göğüs Hastalıkları, Göz, Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Dahiliye, Yeni Doğan Yoğun Bakım, Biyokimya, Mikrobiyoloji, Radyoloji, Yoğun Bakım ve Acil branşlarında hizmet vermektedir.

Özel Doruk Yıldırım Hastanesi

Telefon: 0 (224) 444-0455
Faks: 0 (224) 364-0243
Adres: Ankara Caddesi No: 221, Yıldırım/Bursa
Web Sitesi: www.doruktip.com

Özel Doruk Yıldırım Hastanesi; Romatoloji, Deri ve Zührevi Hastalıklar, Dahiliye, Gatroenteroloji, İntaniye, Nöroloji, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Neonatoloji, Genel Cerrahi, Kardiyoloji, Göğüs Cerrahisi, Göğüs Hastalıkları, KBB, Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi, Ortopedi ve Travmatoloji, Nöroşirurji, Kadın Hastalıkları ve Doğum, Göz, Çocuk Cerrahisi, Kalp ve Damar Cerrahisi, Üroloji, Yeni Doğan Yoğun Bakım, Sitogenetik, Moleküler Genetik, Biyokimya, Radyoloji, Yoğun Bakım ve Acil branşlarında hizmet vermektedir. Özel Doruk Yıldırım Hastanesi, 100 yatak kapasitesine sahiptir.

Özel Karacabey Sağlık Polikliniği

Telefon: 0 (224) 676-9085
Adres: Tavşanlı Mahallesi, Bursa Caddesi No: 8, Karacabey/Bursa

Özel Karacabey Sağlık Polikliniği; Mart 2004 tarihinden bu yana, 8 Hekim, 4 Hemşire ve 3 diğer görevli personeli ile, 7/24 sağlık hizmeti vermektedir. Poliklinikte dahiliye ve diş kategorisinde sağlık hizmetleri de verilmektedir.

Özel Sinandede Polikliniği

Telefon: 0 (224) 362-4342
Adres: Fatih Sultan Mehmet Caddesi, İkiz Sokak No: 11, Yıldırım/Bursa

Not: Burada bulunan bilgilerde eksikler bulunabilir. Eksik olduğunu düşündüğünüz ve eklemek istediğiniz bilgileri aşağıdaki yorum kısmından ekleyebilir yada site yöneticilerinden eklemelerini isteyebilirsiniz..

Tags: , , , , , , , , , ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.