Denizli Özel Hastane ve Poliklinikleri

Denizli Özel Hastane ve Poliklinikleri

DENİZLİ’DEKİ ÖZEL HASTANELER

Denizli İlinde Bulunan Özel Hastane ve Poliklinikler

Özel Ege Hastanesi

Telefon: 0 (258) 263-5151
Faks: 0 (258) 264-0152
Adres: Sırakapılar Mahallesi 495. Sokak No: 27, Denizli
Web Sitesi: www.egehastanesi.com

Özel Ege Hastanesi;

Dahiliye, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Nöroloji, Gastroenteroloji, Kardiyoloji, Çocuk Cerrahisi, Göğüs Hastalıkları, Göz, Genel Cerrahi, Göğüs Cerrahisi, Kadın Hastalıkları ve Doğum, Ortopedi ve Travmatoloji, Üroloji, Kalp ve Damar Cerrahisi, KBB, Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi, Nöroşirurji, Yeni Doğan Yoğun Bakım, Radyoloji, Mikrobiyoloji, Patoloji, Biyokimya, Yoğun Bakım ve Acil branşlarında hizmet vermektedir. Hastane 7.000 m2 alan içinde kurulu olup, 121 yatak kapasitesine sahiptir.

Özel Denizli Tekden Hastanesi

Telefon: 0 (258) 241-3330
Adres: Murat Dede Mahallesi, Karcı Yolu Caddesi, 29 Ekim Bulvarı No: 57, Denizli
Web Sitesi: www.tekdenhastaneleri.com

Özel Denizli Tekden Hastanesi;

Deri ve Zührevi Hastalıklar, Endokrinoloji ve Metabolizma Hastalıkları, Dahiliye, Gastroenteroloji, Cildiye, Ortopedi ve Travmatoloji, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Nöroloji, Kardiyoloji, Göğüs Hastalıkları, Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon, Genel Cerrahi, Üroloji, Göz, KBB, Nöroşirurji, Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi, Kadın Hastalıkları ve Doğum, Yeni Doğan Yoğun Bakım, Tıbbi Genetik, Moleküler Genetik, Sitogenetik, Mikrobiyoloji, Radyoloji, Biyokimya, Yoğun Bakım ve Acil branşlarında hizmet vermektedir. Özel Denizli Tekden Hastanesi, Kasım 2003 tarihinde faaliyete geçmiştir. Hastanede 1 danışman hekim, 15 uzman hekim ve 4 acil hekimi, tam gün sağlık hizmeti sağlamaktadır.

Özel Odak Hastanesi

Telefon: 0 (258) 264-4646
Adres: Otogar Karşısı, Sümer Mahallesi, İzmir Bulvarı No: 18, Merkezefendi/Denizli
Web Sitesi: www.odakhastanesi.com

Özel Odak Hastanesi;

KBB, Nöroşirurji, Dahiliye, Nöroloji, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, İntaniye, Kardiyoloji, Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon, Genel Cerrahi, Göz, Çocuk Cerrahisi, Göğüs Hastalıkları, Ortopedi ve Travmatoloji, Üroloji, Kadın Hastalıkları ve Doğum, Radyoloji, Mikrobiyoloji, Biyokimya, Yoğun Bakım ve Acil branşlarında hizmet vermektedir.

ERPA Denizli Özel Sağlık Hastanesi

Telefon: 0 (258) 264-4411
Adres: Bahçelievler Mahallesi, 3007 Sokak No: 23, Denizli
Web Sitesi: www.erpahastanesi.com.tr

ERPA Denizli Özel Sağlık Hastanesi;

İntaniye, Cildiye, Dahiliye, Endokrinoloji ve Metabolizma Hastalıkları, Nöroloji, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Radyasyon Onkolojisi, Kardiyoloji, Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon, Çocuk Cerrahisi, Genel Cerrahi, Göğüs Hastalıkları, Üroloji, Göz, Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi, KBB, Ortopedi ve Travmatoloji, Kadın Hastalıkları ve Doğum, Kalp ve Damar Cerrahisi, Hiperbarik Oksijen Tedavisi, Yeni Doğan Yoğun Bakım, Tıbbi Onkoloji, Moleküler Genetik, Sitogenetik, Tıbbi Genetik, Su Altı Hastalıkları ve Hiperbarik Tıp, Radyoloji, Patoloji, Nükleer Tıp, Tüp Bebek, Mikrobiyoloji, Biyokimya, Yoğun Bakım ve Acil branşlarında hizmet vermektedir. 1992 yılında kurulan hastanede 49 cerrahi servis yatağı, 9 yenidoğan yoğun bakım yatağı ve 4 erişkin yoğun bakım yatağı bulunmaktadır.

Özel Denizli Cerrahi Hastanesi

Telefon: 0 (258) 266-6768
Adres: Acıpayam Bulvarı Üzeri No: 5 Bağbaşı, Pamukkale/Denizli
Web Sitesi: www.cerrahi.com.tr

Özel Denizli Cerrahi Hastanesi;

Ortopedi ve Travmatoloji, KBB, İntaniye, Dahiliye, Nöroloji, Endokrinoloji ve Metabolizma Hastalıkları, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Göğüs Hastalıkları, Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon, Kardiyoloji, Üroloji, Genel Cerrahi, Kadın Hastalıkları ve Doğum, Kalp ve Damar Cerrahisi, Nöroşirurji, Yeni Doğan Yoğun Bakım, Patoloji, Biyokimya, Radyoloji, Mikrobiyoloji, Moleküler Genetik, Sitogenetik, Yoğun Bakım ve Acil branşlarında hizmet vermektedir. İlk etapta 8 Ekim 2008 tarihinde, 14 hekimle yoluna başlayan Özel Denizli Cerrahi Hastanesi, günümüzde 259 personel, 44 hekim, 9 yoğun bakım yatağı, 5 ameliyathane ve 70 hasta yatağı ile yoluna devam etmektedir.

Özel Mediklinik Hastanesi

Telefon: 0 (258) 242-1136
Faks: 0 (258) 242-1137
Adres: Sırakapılar Mahallesi, Prof. Dr. Nusret H. Fişek Sokak No: 11, Merkezefendi/Denizli
Web Sitesi: www.mediklinik.com.tr

Özel Mediklinik Hastanesi;

Dahiliye, Endokrinoloji ve Metabolizma Hastalıkları, Nöroloji, İntaniye, Kardiyoloji, Nöroşirurji, Üroloji, KBB, Ortopedi ve Travmatoloji, Genel Cerrahi, Göğüs Hastalıkları, Kadın Hastalıkları ve Doğum, Göz, Yeni Doğan Yoğun Bakım, ESWL, Mikrobiyoloji, Radyoloji, Tıbbi Genetik, Biyokimya, Yoğun Bakım ve Acil branşlarında hizmet vermektedir.

Özel Efort Ortopedi Tıp Merkezi

Telefon: 0 (258) 265-3003
Adres: Saraylar Mahallesi, Doktorlar Caddesi No: 24, Merkezefendi/Denizli
Web Sitesi: www.efort.com.tr

Özel Efort Ortopedi Tıp Merkezi;

Ortopedi ve Travmatoloji, Nöroloji, Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon, Mikrobiyoloji ve Radyoloji branşlarında hizmet vermektedir.

Özel Gözakademi Hastanesi

Telefon: 444-9193
Adres: Merkezefendi Mahallesi, 29 Ekim Bulvarı 438 Sokak No: 15, Merkezefendi/Denizli
Web Sitesi: www.gozakademi.com.tr

Özel Gözakademi Hastanesi;

1.800 m2 kapalı alanda kurulu olup, tam donanımlı 11 hasta odasına sahiptir. Hastanede Göz Hastalıkları ve Acil branşlarında hizmet verilmektedir.

Özel Can Sağlık Polikliniği

Telefon: 0 (258) 265-3846
Faks: 0 (258) 265-9727
Adres: Akkonak Mahallesi, Fatih Caddesi No: 91, Merkezefendi/Denizli
Web Sitesi: www.canozelsaglik.com

Özel Can Sağlık Polikliniği;

Temmuz 1997 yılında hizmet vermeye başlamıştır. Poliklinikte hasta muayenesi, kan ve idrar tahlilleri, hemşirelik hizmetleri, beslenme ve diyet, röntgen, check up, sağlık raporu, aşı hizmetleri ve küçük cerrahi hizmetler verilmektedir.

Not:

Burada bulunan bilgilerde eksikler bulunabilir. Eksik olduğunu düşündüğünüz ve eklemek istediğiniz bilgileri aşağıdaki yorum kısmından ekleyebilir yada site yöneticilerinden eklemelerini isteyebilirsiniz..

Tags: , , , , , , , , , , , ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.