Giresun Özel Hastane ve Poliklinikleri

Giresun Özel Hastane ve Poliklinikleri

GİRESUN’DAKİ ÖZEL HASTANELER

Giresun İlinde Bulunan Özel Hastane ve Poliklinikler

Özel Giresun Ada Hastanesi

Telefon: 444-2232
Faks: 0 (454) 225-7639
Adres: Aydınlar Mahallesi, Gazi Mustafa Kemal Bulvarı No: 248, Giresun
Web Sitesi: www.giresunadahastanesi.com

Özel Giresun Ada Hastanesi;

Cildiye, Dahiliye, Gastroenteroloji, Endokrinoloji ve Metabolizma Hastalıkları, Nöroloji, Psikiyatri, Kardiyoloji, Göz, Genel Cerrahi, Kadın Hastalıkları ve Doğum, Ortopedi ve Travmatoloji, Nöroşirurji, Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi, KBB, Kalp ve Damar Cerrahisi, Üroloji, Çocuk Cerrahisi, Göğüs Hastalıkları, Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon,Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, İntaniye, Moleküler Genetik, Sitogenetik, Tıbbi Genetik, Biyokimya, Radyoloji, Mikrobiyoloji, Nükleer Tıp, Yoğun Bakım ve Acil branşlarında hizmet vermektedir. Özel Giresun Ada Hastanesi, 44 kişilik hekim kadrosu ile hizmet vermeye devam etmektedir.

Özel Giresun Kent Hastanesi

Telefon: 0 (454) 212-1828
Faks: 0 (454) 214-0080
Adres: Mal Pazarı Mevkii, G-CITY AVM Yanı, Giresun
Web Sitesi: www.kenthastanesi.com

Özel Giresun Kent Hastanesi;

Cildiye, İntaniye, Dahiliye, Psikiyatri, Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Kardiyoloji, Genel Cerrahi, Kadın Hastalıkları ve Doğum, Üroloji, Nöroşirurji, Ortopedi ve Travmatoloji, KBB, Yeni Doğan Yoğun Bakım, Nükleer Tıp, Biyokimya, Radyoloji, Mikrobiyoloji, Yoğun Bakım ve Acil branşlarında hizmet vermektedir. Hastane 23 kişilik hekim kadrosuyla, Giresun halkına sağlık hizmeti sunmaktadır.

Not:

Burada bulunan bilgilerde eksikler bulunabilir. Eksik olduğunu düşündüğünüz ve eklemek istediğiniz bilgileri aşağıdaki yorum kısmından ekleyebilir yada site yöneticilerinden eklemelerini isteyebilirsiniz..

Tags: , , , , , ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.