Kayseri Özel Hastane ve Poliklinikleri

Kayseri Özel Hastane ve Poliklinikleri

KAYSERİ’DEKİ ÖZEL HASTANELER

Kayseri İlinde Bulunan Özel Hastane ve Poliklinikler

Özel Erciyes Kartal Hastanesi

Telefon: 0 (352) 222-4142
Adres: Tacettin Veli Mahallesi, Lalezade Caddesi No:46, Melikgazi/Kayseri
Web Sitesi: www.erciyeshastanesi.com.tr

Özel Erciyes Kartal Hastanesi;

Cildiye, Dahiliye, Nöroşirurji, Ortopedi ve Travmatoloji, KBB, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Nöroloji, Kalp ve Damar Cerrahisi, Psikiyatri, Kadın Hastalıkları ve Doğum, Kardiyoloji, Göğüs Cerrahisi, Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi, Göz, Üroloji, Genel Cerrahi, Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon, Yeni Doğan Yoğun Bakım, Radyoloji, Biyokimya, Moleküler Genetik, Sitogenetik, Yoğun Bakım ve Acil branşlarında hizmet vermektedir.

Özel Dünyam Hastanesi

Telefon: 0 (352) 207-7777
Faks: 0 (352) 207-7778/79
Adres: Hastane Caddesi, Kenarcık Sokak No: 10, Kocasinan/Kayseri
Web Sitesi: www.dunyamhastanesi.com

Özel Dünyam Hastanesi;

Cildiye, Nöroloji, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Kardiyoloji, Göğüs Hastalıkları, Göz, Üroloji, Ortopedi ve Travmatoloji, Deri ve Zührevi Hastalıkları, Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi, KBB, Gastroenteroloji, Psikiyatri, Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon, Genel Cerrahi, Çocuk Cerrahisi, Kadın Hastalıkları ve Doğum, Kalp ve Damar Cerrahisi, Nöroşirurji, Yeni Doğan Yoğun Bakım, Radyoloji, Biyokimya, Mikrobiyoloji, Sitogenetik, Moleküler Genetik, Algoloji, Yoğun Bakım ve Acil branşlarında hizmet vermektedir. 20.000 m2 kapalı alana kurulu Özel Dünyam Hastanesi, 200 odaya sahiptir. Ayrıca 50 üzerinde uzman hekim sağlık hizmeti vermektedir. Hastanede 9 genel ameliyathane bulunmaktadır.

Özel Acıbadem Kayseri Hastanesi

Telefon: 0 (352) 207-444/444-5544
Adres: Seyitgazi Mahallesi, Mustafa Kemal Paşa Bulvarı No: 1/1-A, Melikgazi/Kayseri
Web Sitesi: www.acibadem.com.tr

Özel Acıbadem Kayseri Hastanesi; Cildiye, Endokrinoloji ve Metabolizma Hastalıkları, Nefroloji, Nöroloji, Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon, Radyasyon Onkolojisi, Genel Cerrahi, Göğüs Cerrahisi, Üroloji, Kalp ve Damar Cerrahisi, Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi, KBB, Kadın Hastalıkları ve Doğum, Dahiliye, Gastroenteroloji, Ortopedi ve Travmatoloji, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Nöroşirurji, Kardiyoloji, Göğüs Hastalıkları, Çocuk Cerrahisi, Göz, Biyokimya, Mikrobiyoloji, Radyoloji, Nükleer Tıp, Tüp Bebek, Tıbbi Onkoloji, Moleküler Genetik, Sitogenetik, Yoğun Bakım ve Acil branşlarında hizmet vermektedir. 22.000 m2 kapalı alana kurulu hastanede, 110 yatak kapasitesi ve 53 adet hasta odası bulunmaktadır.

Medical Palace Kayseri Özel Hastanesi

Telefon: 444-4738
Faks: 0 (352) 224-0202
Adres: Melikgazi Mahallesi, Sevgi Sokak No: 3, Melikgazi/Kayseri
Web Sitesi: www.medicalpalace.com.tr

Medical Palace Kayseri Özel Hastanesi; Dahiliye, Psikiyatri, Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon, Genel Cerrahi, Göz, Kalp ve Damar Cerrahisi, KBB, Ortopedi ve Travmatoloji, Nöroşirurji, Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi, Üroloji, Kadın Hastalıkları ve Doğum, Göğüs Hastalıkları, Kardiyoloji, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Moleküler Genetik, Sitogenetik, Biyokimya, Radyoloji, Mikrobiyoloji, Tüp Bebek, Yeni Doğan Yoğun Bakım, Yoğun Bakım ve Acil branşlarında hizmet vermektedir. 2004 yılında hizmet vermeye başlayan hastane, 46 yatak kapasitesine sahiptir.

Özel Memorial Kayseri Hastanesi

Telefon: 0 (352) 315-6666
Adres: Örnekevler Mah. Salih Avgun Paşa Cad. Temizel Sokak No: 13, Kocasinan/Kayseri
Web Sitesi: www.memorial.com.tr

Özel Memorial Kayseri Hastanesi;

Cildiye, Gastroenteroloji, Nöroloji, Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon, Kardiyoloji, Göz, Üroloji, Ortopedi ve Travmatoloji, KBB, Nöroşirurji, Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi, Göğüs Hastalıkları, Kadın Hastalıkları ve Doğum, Psikiyatri, Kalp ve Damar Cerrahisi, Genel Cerrahi, Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları, Endokrinoloji ve Metabolizma Hastalıkları, Deri ve Zührevi Hastalıklar, Yeni Doğan Yoğun Bakım, Biyokimya, Radyoloji, Tıbbi Onkoloji, Moleküler Genetik, Sitogenetik, Yoğun Bakım ve Acil branşlarında hizmet vermektedir. Hastane 11.000 m2 alan üzerine kurulu olup, 5 ameliyathane ve 119 yatak kapasitesi bulunmaktadır.

Özel Melikgazi Hastanesi

Telefon: 444-1038
Faks: 0 (352) 234-6595
Adres: Alparslan Mahallesi, Gökçefidan Sokak No: 6, Melikgazi/Kayseri
Web Sitesi: www.melikgazihastanesi.com.tr

Özel Melikgazi Hastanesi;

Dahiliye, Nöroloji, Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon, Kardiyoloji, Göz, Üroloji, Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi, Nöroşirurji, KBB, Kadın Hastalıkları ve Doğum, Deri ve Zührevi Hastalıklar, Cildiye, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Ortopedi ve Travmatoloji, Psikiyatri, Göğüs Hastalıkları, Genel Cerrahi, Radyoloji, Mikrobiyoloji, Sitogenetik, Moleküler Genetik, Yoğun Bakım ve Acil branşlarında hizmet vermektedir.

Özel Kayseri Tekden Hastanesi

Telefon: 0 (352) 232-3333
Adres: Gevher Nesibe Mahallesi, Gür Sokak No: 4, Kocasinan/Kayseri
Web Sitesi: www.tekdenhastaneleri.com

Özel Kayseri Tekden Hastanesi;

Dahiliye, Cildiye, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Nöroloji, Genel Cerrahi, Göğüs Hastalıkları, Üroloji, Kadın Hastalıkları ve Doğum, Nöroşirurji, Plastik Rekonstriktif ve Estetik Cerrahi, KBB, Kalp ve Damar Cerrahisi, Çocuk Cerrahisi, Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon, Ortopedi ve Travmatoloji, Göz, Kardiyoloji, Gastroenteroloji, Endokrinoloji ve Metabolizma Hastalıkları, Yeni Doğan Yoğun Bakım, Biyokimya, Moleküler Genetik, Radyoloji, Sitogenetik, Patoloji, Yoğun Bakım ve Acil branşlarında hizmet vermektedir.

Türk Kızılayı Kayseri Hastanesi

Telefon: 0 (352) 221-0222
Adres: Taceddin Veli Mahallesi, Halit Narin Caddesi No: 5, Melikgazi/Kayseri
Web Sitesi: www.kizilaysaglikgrubu.com

Türk Kızılayı Kayseri Hastanesi;

Cildiye, Psikiyatri, Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon, Dahiliye, Kadın Hastalıkları ve Doğum, KBB, Nöroloji, Ortopedi ve Travmatoloji, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Kardiyoloji, Göğüs Hastalıkları, Üroloji, Göz, Yeni Doğan Yoğun Bakım, ESWL, Radyoloji, Sitogenetik, Mikrobiyoloji, Moleküler Genetik, Yoğun Bakım ve Acil branşlarında hizmet vermektedir. Hastane 44 adet hasta yatağına sahiptir. 30 doktor ve 152 yardımcı personel ile, Kayseri halkına sağlık hizmeti sunmaktadır.

Özel Kayseri İbnisina Hastanesi

Telefon: 0 (352) 220-0112
Faks: 0 (352) 222-1076
Adres: Hunat Mahallesi, Nuh Naci Yazgan Caddesi No: 3, Melikgazi/Kayseri
Web Sitesi: www.ibnisinahastanesi.com

Özel Kayseri İbnisina Hastanesi;

Dahiliye, Göz, Üroloji, KBB, Ortopedi ve Travmatoloji, Genel Cerrahi, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Yeni Doğan Yoğun Bakım, Biyokimya, Radyoloji, Moleküler Genetik, Sitogenetik, Yoğun Bakım ve Acil branşlarında hizmet vermektedir. 1993 yılında kurulan hastanede 24 saat kesintisiz olarak , 100 civarında personel çalışmaktadır.

Özel Kayseri Magnet Hastanesi

Telefon: 0 (352) 231-2525
Adres: Gevher Nesibe Mahallesi, Gök Geçidi No: 15, Kocasinan/kayseri
Web Sitesi: www.magnethastanesi.com

Özel Kayseri Magnet Hastanesi;

Cildiye, Dahiliye, Nöroloji, Gastroenteroloji, Psikiyatri, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi, KBB, Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon, Kardiyoloji, Kadın Hastalıkları ve Doğum, Göğüs Hastalıkları, Genel Cerrahi, Göz, Kalp ve Damar Cerrahisi, Nöroşirurji, Çocuk Cerrahisi, Üroloji, Ortopedi ve Travmatoloji, Deri ve Zührevi Hastalıklar, Biyokimya, Radyoloji, Mikrobiyoloji, Sitogenetik, Moleküler Genetik, Yoğun Bakım ve Acil branşlarında hizmet vermektedir.

Özel Maya Kayseri Göz Hastanesi

Telefon: 0 (352) 231-6867/231-6868
Adres: Köşk Mahallesi, Talas Bulvarı No: 41, Melikgazi/Kayseri
Web Sitesi: mayagozkayseri.com

Özel Maya Kayseri Göz Hastanesi;

Göz Hastalıkları, Kulak Burun Boğaz Hastalıkları, Yoğun Bakım ve Acil branşlarında hizmet vermektedir. Hastane 5.000 m2 alana kurulu olup, 15 VIP odası ve 11 Muayene odası bulunmaktadır. Ayrıca hastanede 3 Ameliyathane yer almaktadır.

Özel Hüma Kadın Hastalıkları ve Doğum Hastanesi

Telefon: 0 (352) 222-6161
Faks: 0 (352) 222-2252
Adres: Tacettin Veli Mahallesi, Seyyid Burhanettin Bulvarı No: 58, Melikgazi/Kayseri
Web Sitesi: www.humahastanesi.com.tr

Özel Hüma Kadın Hastalıkları ve Doğum Hastanesi;

Kadın Hastalıkları ve Doğum, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Radyoloji, Biyokimya, Mikrobiyoloji, Moleküler Genetik, Tüp Bebek, Sitogenetik, Yeni Doğan Yoğun Bakım, Yoğun Bakım ve Acil branşlarında hizmet vermektedir. Hastane bünyesinde 9 Kadın Doğum Uzmanı hizmet vermekte ve 2 Ameliyathane, 2 Doğum Salonu bulunmaktadır.

Not: Burada bulunan bilgilerde eksikler bulunabilir. Eksik olduğunu düşündüğünüz ve eklemek istediğiniz bilgileri aşağıdaki yorum kısmından ekleyebilir yada site yöneticilerinden eklemelerini isteyebilirsiniz..

 

Tags: , , , , , , , , , , , ,

Bir cevap

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.