Keçiören Eğitim Ve Araştırma Hastanesi

Hastane: Keçiören Eğitim Ve Araştırma Hastanesi

Adres: Pınarbaşı Mah. Sanatoryum Cad. Ardahan Sokak  No: 25  Keçiören / Ankara

Randevu Telefonu: 182 ( Merkezi Hastane Randevu Sistemi )

Telefon: 0312 356 90 00

Fax: 0312 356 90 03

Web Sitesi: www.akeah.gov.tr

E-mail: ankaraeah13@saglik.gov.tr

Harita: 

Online Laboratuvar Sonuçları:                            

           [reklam1]

Doktor Çalışma Listesi:                                    Online Randevu:              

                  

Keçiören Eğitim Ve Araştırma Hastanesi Tarihçesi

2005 yılında hizmete giren Ankara Keçiören Eğitim ve Araştırma Hastanesi, Türkiye’nin en büyük ilçesi olan Keçiören ilçesinde hizmet veren Sağlık Bakanlığı’na bağlı bir Eğitim ve Araştırma hastanesidir.

 30.000 metrekare kapalı alana kurulan Hastane modern teknolojisi ve teknik özellikleriyle,  Ankara’nın ve Bakanlığımızın en yeni ve en gözde hastanelerinden birisidir. Teknik özelliklerinin yanı sıra genç, bilimsel ve çalışkan hekim kadrosuyla ve yetişmiş yardımcı sağlık personelleriyle de ön plana çıkmaktadır.

Ankara Keçiören Eğitim ve Araştırma Hastanesi, ağız ve diş sağlığı, acil, beslenme ve diyabetik, beyin cerrahisi, çocuk hastalıkları, çocuk alerji, çocuk endokrinoloji,  çocuk kardiyoloji, çocuk nefroloji, çocuk metabolizma hastalıkları, çocuk psikiyatri, dahiliye, dermatoloji, endokrinoloji, fizik tedavi ve rehabilitasyon, gastroenteroloji, genel cerrahi, göz, göğüs hastalıkları, kadın hastalıkları ve doğum, kalp damar cerrahisi, kardiyoloji, kulak burun boğaz, nefroloji, nöroloji, ortopedi, plastik cerrahi, psikiyatri, üroloji, yeni doğan, radyoloji, tıbbi laboratuvarlar ve dahiliye yoğun bakım, yeni doğan yoğun bakım ve genel yoğun bakım alanlarında verdiği hizmetlerle ön plana çıkmaktadır. Hastane verdiği 24 saat acil sağlık hizmetleriyle bölgenin önemli bir ihtiyacını karşılamaktadır.

Hastanede 252 doktor, 457 yardımcı sağlık personeli ve 430 diğer yardımcı personel olmak üzere 1139 kişi çalışmaktadır. 9 Ameliyathane odası, 3 Yoğun Bakım Ünitesi (Genel Yoğun Bakım Ünitesi, Yenidoğan Yoğun Bakım Ünitesi ve Dahili Yoğun Bakım Ünitesi toplam 39 hasta yatağı) mevcuttur.  Patoloji, Radyoloji, Biyokimya ve Mikrobiyoloji laboratuvar dallarında ileri teknolojik uygulamalarla hasta ve numuneler değerlendirilmektedir.   

Ankara Keçiören Eğitim ve Araştırma Hastanesi teknolojik altyapısı, uzman kadrosu ve modern binasıyla ve sunduğu ileri hizmet kalitesi ile Ankara’da sağlık turizminin de öncül hastanelerinde birisi olma yönünde ilerlemektedir.

Tags: , , , , , , , , , ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.