Isparta Özel Hastane ve Poliklinikleri

Isparta Özel Hastane ve Poliklinikleri

ISPARTA’DAKİ ÖZEL HASTANELER

Isparta İlinde Bulunan Özel Hastane ve Poliklinikler

Meddem Hastanesi

Telefon: 444-5917
Faks: 0 (246) 223-3511
Adres: Süleyman Demirel Bulvarı No: 179, Isparta
Web Sitesi: www.meddem.com.tr

Meddem Hastanesi;

Cildiye, Dahiliye, Nöroloji, Gastroenteroloji, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon, Nöroşirurji, Kadın Hastalıkları ve Doğum, Kalp ve Damar Cerrahisi, Göğüs Hastalıkları, Ortopedi ve Travmatoloji, Göğüs Cerrahisi, Genel Cerrahi, KBB, Üroloji, Kardiyoloji, Sitogenetik, Moleküler Genetik, Tıbbi Genetik, Patoloji, Nükleer Tıp, Biyokimya, Radyoloji, Mikrobiyoloji, Yoğun Bakım ve Acil branşlarında hizmet vermektedir. Meddem Hastanesi 38 kişilik hekim kadrosu ile, Isparta halkına sağlık hizmeti sunmaktadır.

Özel Davraz Yaşam Hastanesi

Telefon: 0 (246) 232-8232
Faks: 0 (246) 232-4515
Adres: Pirimehmet Mahallesi, 1724 Sokak No: 1, Isparta
Web Sitesi: www.davrazyasamhastanesi.com

Özel Davraz Yaşam Hastanesi;

Cildiye, Nöroloji, Dahiliye, Gastroenteroloji, Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon, Kardiyoloji, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Göğüs Hastalıkları, Kadın Hastalıkları ve Doğum, Nöroşirurji, Ortopedi ve Travmatoloji, Göz, KBB, Üroloji, Genel Cerrahi, Deri ve Zührevi Hastalıklar, Yeni Doğan Yoğun Bakım, Nükleer Tıp, Biyokimya, Radyoloji, Mikrobiyoloji, Patoloji, Yoğun Bakım ve Acil branşlarında hizmet vermektedir. Hastane 37 kişiden oluşan tıbbi kadrosu ile, hizmete devam etmektedir.

Özel Isparta Hastanesi

Telefon: 0 (246) 218-1919/218-5353
Adres: İstanbul Caddesi, Eski Sanayi Mahallesi, Altın Sokak No: 16, Isparta
Web Sitesi: www.ispartahastanesi.com.tr

Özel Isparta Hastanesi;

Cildiye, Dahiliye, Neonatoloji, Nöroloji, Gastroenteroloji, Psikiyatri, Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon, Kardiyoloji, Göğüs Hastalıkları, Genel Cerrahi, Ortopedi ve Travmatoloji, KBB, Kadın Hastalıkları ve Doğum, Nöroşirurji, Göz, Üroloji, Yeni Doğan Yoğun Bakım, Biyokimya, Nükleer Tıp, Patoloji, Radyoloji, Mikrobiyoloji, Yoğun Bakım ve Acil branşlarında hizmet vermektedir. Özel Isparta Hastanesi, 29 kişilik hekim kadrosu ile hizmet sunmaktadır.

Özel Atanur Göz Hastanesi

Telefon: 0 (246) 218-5757
Faks: 0 (246) 218-8686
Adres: Kurtuluş Mahallesi, 137 Cad. No: 31, Isparta
Web Sitesi: atanurgoz.com.tr

Özel Atanur Göz Hastanesi;

Göz Hastalıkları, Biyokimya ve Acil branşlarında hizmet vermektedir. 2009 yılında 2 poliklinik ile hizmete başlayan hastane, günümüzde 7 katlı binasında 6 poliklinik ve 11 yatak kapasitesi ile, hizmet vermeye devam etmektedir.

Özel Avrupagöz Isparta Göz Merkezi

Telefon: 0 (850) 520-0000
Adres: Çelebiler Mahallesi, 1414 Sokak No: 22, Isparta
Web Sitesi: www.avrupagoz.com.tr

Özel Avrupagöz Isparta Göz Merkezi;

Göz Hastalıkları, Radyoloji, Mikrobiyoloji, Patoloji, Nükleer Tıp, Tıbbi Genetik ve Acil branşlarında hizmet vermektedir. Merkez bünyesinde 7 hekim ve 9 sağlık personeli ile birlikte, toplam 33 kişi çalışmaktadır.

Not:

Burada bulunan bilgilerde eksikler bulunabilir. Eksik olduğunu düşündüğünüz ve eklemek istediğiniz bilgileri aşağıdaki yorum kısmından ekleyebilir yada site yöneticilerinden eklemelerini isteyebilirsiniz..

Tags: , , , , , , , , , , , ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.