İzmir Özel Hastane ve Poliklinikleri

İzmir Özel Hastane ve Poliklinikleri

İZMİR’DEKİ ÖZEL HASTANELER

İzmir İlinde Bulunan Özel Hastane ve Poliklinikler

Özel Batı Anadolu Central Hospital

Telefon: (0232) 341-6767/444-0144
Adres: 1644 Sokak No: 2/2, Bayraklı/İzmir
Web Sitesi: www.centralhospital.com.tr

Özel Batı Anadolu Central Hospital;

Cildiye, Dahiliye, Nöroloji, Gastroenteroloji, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Psikiyatri, Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon, Kardiyoloji, Genel Cerrahi, Göğüs Cerrahisi, Çocuk Cerrahisi, Göz, Göğüs Hastalıkları, Kadın Hastalıkları ve Doğum, Üroloji, Kalp ve Damar Cerrahisi, Nöroşirurji, Ortopedi ve Travmatoloji, KBB, Yeni Doğan Yoğun Bakım, Algoloji, Radyoloji, Mikrobiyoloji, Patoloji, Tıbbi Genetik, Moleküler Genetik, Sitogenetik, Yoğun Bakım ve Acil branşlarında hizmet vermektedir. 1999 yılında faaliyete geçen hastane, 75 yatak kapasitesine sahiptir.

Özel Ata Sağlık Hastanesi

Telefon: 0 (232) 459-5959
Faks: 0 (232) 261-3333
Adres: Kazım Dirik Mahallesi 297 Sokak No: 1, Bornova/İzmir
Web Sitesi: atasaglik.com

Özel Ata Sağlık Hastanesi;

Dahiliye, Gastroenteroloji, İntaniye, Nöroloji, Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Kardiyoloji, Göğüs Hastalıkları, Göz, Genel Cerrahi, Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi, Üroloji, Ortopedi ve Travmatoloji, Kadın Hastalıkları ve Doğum, KBB, Nöroşirurji, Deri Ve Zührevi Hastalıklar, Yeni Doğan Yoğun Bakım, Biyokimya, Radyoloji, Mikrobiyoloji, ESWL, Yoğun Bakım ve Acil branşlarında hizmet vermektedir. 7.000 m2 kapalı alana sahip olan hastane, 75 hasta yatağı kapasitelidir.

Özel Tınaztepe Hastanesi

Telefon: 0 (232) 454-1414
Faks: 0 (232) 454-1516
Adres: Ahmet Piriştina Bulvarı No: 51, Tınaztepe Buca/İzmir
Web Sitesi: www.tinaztepehastanesi.com.tr

Özel Tınaztepe Hastanesi;

Cildiye, Dahiliye, Deri ve Zührevi Hastalıklar, Gastroenteroloji, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon, Göğüs Hastalıkları, Çocuk Cerrahisi, Üroloji, Kalp ve Damar Cerrahisi, KBB, Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi, Endokrinoloji ve Metabolizma Hastalıkları, Psikiyatri, Nöroloji, Göz, Genel Cerrahi, Kadın Hastalıkları ve Doğum, Nöroşirurji, Ortopedi ve Travmatoloji, Biyokimya, Patoloji, Radyoloji, Mikrobiyoloji, Sitogenetik, Moleküler Genetik, Tıbbi Genetik, Tüp Bebek, Tıbbi Onkoloji, Yeni Doğan Yoğun Bakım, Yoğun Bakım ve Acil branşlarında hizmet vermektedir. Hastanede 75 standart hasta odası, 17 çift kişilik oda, 3 Suit, 8 Genel Yoğun Bakım, 10 Yeni Doğan Yoğun Bakım, 6 Kardiyoloji Yoğun Bakım ve 3 Kardiyovasküler Cerrahisi Yoğun Bakım yatağı ile birlikte, toplam 101 yatak kapasitesi bulunmaktadır.

Özel İzmir Kent Hastanesi

Telefon: 0 (232) 386-7070
Faks: 0 (232) 386-7071
Adres: 8229/1 Sokak No: 56, Çiğli/İzmir
Web Sitesi: www.kenthospital.com

Özel İzmir Kent Hastanesi;

Acil Tıp, İntaniye, Çocuk Kardiyolojisi, Kardiyoloji, Kalp ve Damar Cerrahisi, Üroloji, Tıbbi Onkoloji, Organ Nakli, Anestezi ve Reanimasyon, Ağız ve Diş Hastalıkları, Algoloji, Beyin Cerrahisi, Beslenme ve Diyet, Böbrek Nakli Merkezi, Check-Up Ünitesi, Çocuk Cerrahisi, Çocuk Hastalıkları ve Sağlığı, Çocuk Gastroenterolojisi, Çocuk Kardiyolojisi, Çocuk Nörolojisi, Danışman Psikolog, Dermatoloji, Eczane, Estetik ve Plastik Cerrahi, Endokrinoloji ve Metabolizma Hastalıkları, Gastroenteroloji, Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon, Genel Cerrahi, Göğüs Cerrahisi, Göz, Göğüs Hastalıkları, Dahiliye, Hematoloji, Kadın Hastalıkları ve Doğum, Kalp Damar Cerrahisi, Karaciğer Nakli Merkezi, Kat Doktorları Hizmeti, Kemik İliği Nakli Merkezi, KBB, Nefroloji, Nöroloji, Medikal Onkoloji, Laboratuvar, Nükleer Tıp, Ortopedi ve Travmatoloji, Organ Nakli Merkezi, Tanı Merkezleri, Tüp Bebek Merkezi, Yeni Doğan yoğun Bakım, Üroloji, Yoğun Bakım ve Acil branşlarında hizmet vermektedir.

Özel Ege Yaşam Hastanesi

Telefon: 0 (232) 226-5656
Faks: 0 (232) 226-0300
Adres: Ali Fuat Cebesoy Mahallesi, 9135/4 Sokak No: 4, Karabağlar/İzmir
Web Sitesi: www.egeyasamhastanesi.com.tr

Özel Ege Yaşam Hastanesi; Cildiye, Gastroenteroloji, Dahiliye, Nöroloji, Kardiyoloji, Genel Cerrahi, Göğüs Hastalıkları, Göz, Kalp ve Damar Cerrahisi, Üroloji, Ortopedi ve Travmatoloji, KBB, Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi, Nöroşrurji, Kadın Hastalıkları ve Doğum, Yeni Doğan Yoğun Bakım, Biyokimya, Radyoloji, Mikrobiyoloji, Yoğun Bakım ve Acil branşlarında hizmet vermektedir.

Medical Park İzmir Hastanesi

Telefon: 0 (232) 399-5050
Faks: 0 (232) 399-5070
Adres: Yeni Girne Bulvarı, 1825 Sokak, No: 12 Karşıyaka/İzmir
Web Sitesi: www.medicalpark.com.tr

Medical Park İzmir Hastanesi;

Cildiye, Dahiliye, Endokrinoloji ve Metabolizma Hastalıkları, Gastroenteroloji, Nefroloji, İmmünoloji ve Alerji Hastalıkları, Romatoloji, İntaniye, Nöroloji, Kadın Hastalıkları ve Doğum, Hematoloji, Çocuk Hematolojisi, Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi, Neonatoloji, Çocuk Psikiyatrisi, Psikiyatri, Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon, Göğüs Hastalıkları, Kardiyoloji, Çocuk Cerrahisi, Göz, Ortopedi ve Travmatoloji, Üroloji, Kalp ve Damar Cerrahisi, Genel Cerrahi, Göğüs Cerrahisi, KBB, Moleküler Genetik, Yeni Doğan Yoğun Bakım, Mikrobiyoloji, Radyoloji, Tıbbi Onkoloji, Biyokimya, Tüp Bebek, Nükleer Tıp, Yoğun Bakım ve Acil branşlarında hizmet vermektedir. 46.000 m2 alana kurulu hastanede, 10 tanesi engelli yatağı olmak üzere, 244 yatak bulunmaktadır. Ayrıca farklı dallarda, toplam 78 yoğun bakım yatağı kapasitesi vardır. 7 genel ameliyathane, 4 kadın doğum, 2 kardiyovasküler cerrahi ameliyathanesi ile sağlık hizmeti vermektedir.

Universal Ege Sağlık Hastanesi

Telefon: 0 (232) 463-7700
Adres: 1399. Sokak No: 25 Alsancak, Konak/İzmir
Web Sitesi: www.uhg.com.tr

Universal Ege Sağlık Hastanesi;

1997 yılında Universal Sağlık Grubuna katılmıştır. Hastane bünyesinde bulunan 7 ameliyathanenin 2 tanesi, açık kalp ameliyatı donanımına sahiptir. 17 VIP, 55 özel oda ve 12 Suit bulunan hastanede, 170 yatak kapasitesi bulunmaktadır.

İzmir Özel Hayat Hastanesi

Telefon: 0 (232) 441-2111
Adres: 452. Sokak No: 17, Konak/İzmir
Web Sitesi: www.izmirhayathastanesi.com

İzmir Özel Hayat Hastanesi;

Dahiliye, KBB, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Genel Cerrahi, Göz, Kadın Hastalıkları ve Doğum, Radyoloji, Biyokimya, Yoğun Bakım ve Acil branşlarında hizmet vermektedir.

Özel Karataş Hastanesi

Telefon: 0 (232) 441-4170
Adres: 336. Sokak No: 26, Karataş/İzmir
Web Sitesi: www.karatashastanesi.com.tr

Özel Karataş Hastanesi;

Dahiliye, Endokrinoloji ve Metabolizma Hastalıkları, Nöroloji, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon, Kardiyoloji, Genel Cerrahi, Üroloji, Ortopedi ve Travmatoloji, Göğüs Hastalıkları, Göz, KBB, Kadın Hastalıkları ve Doğum, Deri ve Zührevi Hastalıklar, Biyokimya, Radyoloji, Mikrobiyoloji, Yoğun Bakım ve Acil branşlarında hizmet vermektedir. Özel Karataş Hastanesi 25 yatak kapasitesine sahip bir hastane olup, 3 doğumhane ve 3 ameliyathane ile, İzmir halkına sağlık hizmeti sunmaktadır.

Özel Deniz Hastanesi

Telefon: 0 (232) 469-7777
Faks: 0 (232) 457-4319
Adres: 1138/1 Sokak No: 1, Yenişehir/İzmir
Web Sitesi: denizhastanesi.com

Özel Deniz Hastanesi;

Dahiliye, Nöroloji, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Psikiyatri, Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon, KBB, Ortopedi ve Travmatoloji, Kardiyoloji, Kadın Hastalıkları ve Doğum, Üroloji, Nöroşirurji, Genel Cerrahi, Mikrobiyoloji, Radyoloji, Yoğun Bakım ve Acil branşlarında hizmet vermektedir. Hastane bünyesinde 100 civarında personel çalışmaktadır.

Özel Egepol Hastanesi

Telefon: 0 (850) 850-3535
Faks: 0 (232) 262-8270
Adres: Halide Edip Adıvar Bulvarı, 507 Sokak No: 3, Üçyol/İzmir
Web Sitesi: www.egepolhastanesi.com

Özel Egepol Hastanesi;

Cildiye, Dahiliye, Gastroneteroloji, Endokrinoloji ve Metabolizma Hastalıkları, İntaniye, Nöroloji, Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon, Psikiyatri, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Kardiyoloji, KBB, Ortopedi ve Travmatoloji, Nöroşirurji, Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi, Kadın Hastalıkları ve Doğum, Kalp ve Damar Cerrahisi, Genel Cerrahi, Üroloji, Göğüs Hastalıkları, Göz, Biyokimya, Radyoloji, Mikrobiyoloji, Yeni Doğan Yoğun Bakım, Yoğun Bakım ve Acil branşlarında hizmet vermektedir.

Özel Ege Şehir Hastanesi

Telefon: 0 (232) 390-0390
Faks: 0 (232) 433-1222
Adres: Gaziler Caddesi No: 472, Yenişehir/İzmir
Web Sitesi: www.egesehirhastanesi.com

Özel Ege Şehir Hastanesi;

Cildiye, İntaniye, Dahiliye, Nöroloji, Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Göz, Genel Cerrahi, Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi, KBB, Ortopedi ve Travmatoloji, Nöroşirurji, Kadın Hastalıkları ve Doğum, Göğüs Hastalıkları, Deri ve Zührevi Hastalıkları, Çocuk Cerrahisi, Üroloji, Biyokimya, Radyoloji, Yoğun Bakım ve Acil branşlarında hizmet vermektedir. 54 hasta odası bulunan Özel Ege Şehir Hastanesi, 75 hasta yatağı kapasitesine sahiptir.

Özel Gözde İzmir Hastanesi

Telefon: 444-6933
Faks: 0 (232) 458-2020
Adres: Gaziler Caddesi No: 353/4, Yenişehir/İzmir
Web Sitesi: www.gozdehastanesi.com.tr

Özel Gözde İzmir Hastanesi;

Cildiye, Dahiliye, Nöroloji, Endokrinoloji ve Metabolizma Hastalıkları, Psikiyatri, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon, Genel Cerrahi, Kardiyoloji, Göğüs Hastalıkları, Ortopedi ve Travmatoloji, Göz, Kadın Hastalıkları ve Doğum, Deri ve Zührevi Hastalıklar, Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi, KBB, Nöroşirurji, Radyoloji, Mikrobiyoloji, Yoğun Bakım ve Acil branşlarında hizmet vermektedir.

Özel Su Hospital Hastanesi

Telefon: 0 (232) 488-2488
Adres: 1397 Sokak No: 1, Kahramanlar/İzmir
Web Sitesi: ozelsuhospital.com

Özel Su Hospital Hastanesi;

Dahiliye, Cildiye, Gastroenteroloji, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Nefroloji, Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon, Kardiyoloji, Nöroloji, Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi, Göğüs Hastalıkları, Kadın Hastalıkları ve Doğum, Göz, Ortopedi ve Travmatoloji, Genel Cerrahi, Üroloji, Kalp ve Damar Cerrahisi, KBB, Nöroşirurji, Yeni Doğan Yoğun Bakım, Biyokimya, Radyoloji, Mikrobiyoloji, Nükleer Tıp, Tüp Bebek, Tıbbi Onkoloji, Tüp Bebek, Yoğun Bakım ve Acil branşlarında hizmet vermektedir. Özel Su Hospital Hastanesi, 109 yatak kapasitesine sahiptir.

Özel Sada Hastanesi

Telefon: 0 (232) 832-9900
Adres: İzmir-Çanakkale Asfaltı Üzeri No: 2/1, Menemen/İzmir
Web Sitesi: www.sadahastanesi.com.tr

Özel Sada Hastanesi;

Cildiye, Dahiliye, Endokrinoloji ve Metabolizma Hastalıkları, Gastroenteroloji, Nöroloji, Psikiyatri, Nefroloji, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Kardiyoloji, Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon, Genel Cerrahi, Ortopedi ve Travmatoloji, Üroloji, Nöroşirurji, Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi, Göz, Göğüs Hastalıkları, KBB, Kadın Hastalıkları ve Doğum, Yeni Doğan Yoğun Bakım, Biyokimya, Patoloji, Radyoloji, Mikrobiyoloji, Sitogenetik, Yoğun Bakım ve Acil branşlarında hizmet vermektedir. Hastane 5.000 m2 alana kurulu olup, 50 yatak kapasitesine ve 270 çalışana sahiptir.

Özel Medifema Hastanesi

Telefon: 0 (232) 854-1854
Adres: Mustafa Kemalpaşa Mahallesi, Kocatepe Caddesi No: 1, Ayrancılar/İzmir
Web Sitesi: www.medifema.com.tr

Özel Medifema Hastanesi;

Cildiye, Dahiliye, Gastroenteroloji, Endokrinoloji ve Metabolizma Hastalıkları, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Nöroloji, Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon, Psikiyatri, Kardiyoloji, Genel Cerrahi, Göğüs Hastalıkları, Kadın Hastalıkları ve Doğum, Göz, Ortopedi ve Travmatoloji, Nöroşirurji, Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi, Kalp ve Damar Cerrahisi, KBB, Genel Cerrahi, Üroloji, Deri ve Zührevi Hastalıklar, Biyokimya, Mikrobiyoloji, Radyoloji, Yeni Doğan Yoğun Bakım, Yoğun Bakım ve Acil branşlarında hizmet vermektedir. 2013 yılında hizmete açılan Özel Medifema Hastanesi, 78 yatak kapasitesine sahiptir.

Özel Çınarlı Kadın Doğum Hastanesi

Telefon: 0 (232) 462-2727
Faks: 0 (232) 461-6586
Adres: Anadolu Caddesi No: 14, Çınarlı/İzmir
Web Sitesi: www.ozelcinarlihastanesi.com

Özel Çınarlı Kadın Doğum Hastanesi;

Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Kadın Hastalıkları ve Doğum, Genel Cerrahi, Yeni Doğan Yoğun Bakım, Biyokimya, Radyoloji, Yoğun Bakım ve Acil branşlarında hizmet vermektedir. Hastane bünyesinde 18 normal ve 2 süit odanın yanısıra, 3 doğumhane ve 3 ameliyathane bulunmaktadır.

Özel İrebne Kadın Hastalıkları ve Doğum Merkezi

Telefon: 0 (232) 464-5888
Faks: Talatpaşa Bulvarı 1436 Sokak No: 6, Alsancak/İzmir
Web Sitesi: www.irebne.com.tr

Özel İrebne Kadın Hastalıkları ve Doğum Merkezi;

1983 yılından bugüne Kadın ve Toplum sağlığı alanlarında, sağlık hizmeti vermektedir.

Özel Sevgi Polikliniği

Telefon: 0 (232) 438-3738
Adres: 353. Sokak No: 66/A İşçievleri, Buca/İzmir

Özel Çeşme Sağlık Polikliniği

Telefon: 0 (232) 712-0807
Faks: 0 (232) 712-9798
Adres: İnkilap Caddesi No: 109/A, Çeşme/İzmir
Web Sitesi: www.cesmesaglik.com

Özel Yenice Diş Polikliniği

Telefon: 0 (232) 329-8645
Adres: Anadolu Caddesi No: 818/B, Çiğli/İzmir

Özel Güzelbahçe Polikliniği

Telefon ve Faks: 0 (232) 234-5464
Adres: Yalı Mahallesi, Mithatpaşa Caddesi No: 138, Güzelbahçe/İzmir
Web Sitesi: guzelbahcepoliklinigi.com

Özel Güzelbahçe Polikliniği;

Genel Muayene, Portör Muayenesi, Acil Müdahale, Küçük Cerrahi Müdahale, Sünnet, Lavman, Kulak Yıkama, EKG; Monitörizasyon, Check-Up, Serum ve Sonda Takımı, Pansuman, Enjeksiyon, Kulak Delme, Kıl Dönmesi Operasyonu, Nasogastrik Mide Sondası, Oksijen Tedavisi, Laboratuvar Hizmetleri ve Diş Kliniği hizmetleri vermektedir.

Özel Park Sağlık Polikliniği

Telefon: 0 (232) 367-2222
Faks: 0 (232) 365-1111
Adres: Soğukkuyu Mahallesi, 1846/7 Sokak No: 3, Bayraklı/İzmir
Web Sitesi: parktipmerkezi.com

Özel Park Sağlık Polikliniği;

Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Dahiliye, Ağız ve Diş Sağlığı, Ortopedi, KBB, Kadın Hastalıkları ve Doğum, Cildiye, Tanısal Radyoloji, Psikiyatri, Mikrobiyoloji ve Biyokimya branşlarında hizmet vermektedir.

Özel Cevdet Tuğrul Sağlık Polikliniği

Telefon: 0 (232) 446-8475
Faks: 0 (232) 446-8473
Adres: 1413 Sokak No: 51, Kahramanlar/İzmir
Web Sitesi: www.mememerkezi.com

Özel Yalı Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği

Telefon: 0 (232) 224-2040
Adres: Mithatpaşa Caddesi, No: 1101/A Güzelyalı, Konak/İzmir
Web Sitesi: www.yalidis.com

Özel Yalı Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği;

Oral Diagnoz ve Radyoloji, Pedodonti, Ortodonti, Dolgu ve Işın Dolgu Tedavisi, Endodonti, Protez, Periodontoloji, İmplant ve Estetik Diş Hekimliği alanlarında hizmet vermektedir.

Özel Derim Dermatoloji Dal Merkezi

Telefon: 0 (232) 465-0705
Adres: 1403 Sokak No: 3 Daire: 3/4 Alsancak, Konak/İzmir
Web Sitesi: www.derimdermatoloji.com

Özel Derim Dermatoloji Dal Merkezi;

Cildiye, Deri ve Zührevi Hastalıklar branşlarında hizmet vermektedir.

Recent search terms:

  • hasekı egıtım arastırma hastanesı (10)

Tags: , , , , , , , , , , , ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.