Karabük Özel Hastane ve Poliklinikleri

Karabük Özel Hastane ve Poliklinikleri

KARABÜK’DEKİ ÖZEL HASTANELER

Karabük İlinde Bulunan Özel Hastane ve Poliklinikler

Özel Medikar Hastanesi

Telefon: 444-7078
Faks: 0 (370) 415-3878
Adres: Üniversite Mahallesi, Şehit Ateşe Reşat Moralı Bulvarı No: 7, Karabük
Web Sitesi: www.medikarhastanesi.com

Özel Medikar Hastanesi;

Dahiliye, İntaniye, Nöroloji, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon, Psikiyatri, Kardiyoloji, Göğüs Hastalıkları, Genel Cerrahi, Çocuk Cerrahisi, Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi, Göz, Kadın Hastalıkları ve Doğum, KBB, Kalp ve Damar Cerrahisi, Nöroşirurji, Üroloji, Deri ve Zührevi Hastalıklar, Ortopedi ve Travmatoloji, Moleküler Genetik, Sitogenetik, Nükleer Tıp, Biyokimya, Mikrobiyoloji, Radyoloji, Hemodiyaliz, Yoğun Bakım ve Acil branşlarında hizmet vermektedir. 22.080 m2 alana sahip hastane, 105 yatak kapasitelidir. Hastane bünyesinde 5 Ameliyathane, 10 Küvözlü Yeni Doğan Yoğun Bakım, 6 Yataklı Dahili Yoğun Bakım, 5 Yataklı Koroner Yoğun Bakım, 6 Yataklı Kardiyovasküler Cerrahi ve 5 Yataklı Cerrahi Yoğun Bakım Ünitesinin yanısıra, 3 Doğumhane bulunmaktadır.

Özel Universal Karabük Hastanesi

Telefon: 0 (370) 424-4900
Adres: Yenişehir Mevkii, Sağlık Sokak No: 1, Karabük

Özel Universal Karabük Hastanesi;

Cildiye, Dahiliye, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Nöroloji, Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon, Kardiyoloji, Göz, Genel Cerrahi, Üroloji, Kadın Hastalıkları ve Doğum, Ortopedi ve Travmatoloji, Kalp ve Damar Cerrahisi, Nöroşirurji, Yeni Doğan Yoğun Bakım, Mikrobiyoloji, Radyoloji, Nükleer Tıp, Hemodiyaliz, Yoğun Bakım ve Acil branşlarında hizmet vermektedir. 5.061 m2 kapalı alana kurulu hastanede, 1 Doğumhane ve 3 Ameliyathane bulunmaktadır. Hastane 53 yatak kapasitesine sahiptir.

Özel Denticity Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği

Telefon: 0 (370) 412-2300
Faks: 0 (370) 412-5551
Adres: Bayır Mahallesi, Kemal Güneş Caddesi No: 120 Kat: 2, Karabük
Web Sitesi: www.denticity.com.tr

Özel Denticity Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği;

Oral Diagnoz ve Radyoloji, Cerrahi, İmplantoloji, Protez Çeşitleri, Restoratif Diş Tedavileri, Diş Beyazlatma, Bruksizm, Kadınlarda Ağız ve Diş Sağlığı, Ortodonti, Pedodonti, Endodonti, Kanal Tedavisi ve Periodontoloji alanlarında sağlık hizmeti vermektedir.

Not:

Burada bulunan bilgilerde eksikler bulunabilir. Eksik olduğunu düşündüğünüz ve eklemek istediğiniz bilgileri aşağıdaki yorum kısmından ekleyebilir yada site yöneticilerinden eklemelerini isteyebilirsiniz..

Tags: , , , , , , , , , , , ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.